Przejdź do treści

O MNIE

Poznajmy się!

Cześć! Nazywam się Tomek. Zajmuję się psami i uczę ich właścicieli jak się z nimi dogadywać 🙂

     Jestem certyfikowanym opiekunem zwierząt COAPE oraz absolwentem szkoły dla trenerów i behawiorystów „Wojtków Szkolenia” gdzie zdobyłem kwalifikacje trenera oraz behawiorysty psów. Jestem również instruktorem Rally-O, sportu kynologicznego dla każdego psa. Swoją wiedzę ciągle pogłębiam biorąc udział w różnych szkoleniach i seminariach.

     W pracy z psem kładę duży nacisk na zrozumienie emocji i mowy ciała psa, ponieważ jest to fundamentem dobrej relacji z opiekunem. W szkoleniu wykorzystuję tzw. pozytywne metody nauczania, nie używam kolczatek, łańcuszków zaciskowych ani innych form fizycznego karania psa. Uważam, że pies nie powinien się nas bać, żeby się nas słuchać.

 

     Problemy, którymi się zajmuję są bardzo różnorodne – agresja psów wobec ludzi i wobec innych psów, nadpobudliwość, wymuszanie, uporczywe szczekanie, ciągnięcie na smyczy, nieprzychodzenie na przywołanie, sikanie w domu, problemy separacyjne, obrona zasobów i wiele innych. Również zapraszam do kontaktu jeśli w Twoim życiu pojawił się szczeniak – na pewno masz masę pytań o tą mała kuleczkę.

 

     Prywatnie jestem opiekunem Ryśka – ciągle węszącego pół beagle’a oraz kotka Kamilka 🙂

 

Pracuję na terenie Białegostoku i okolic.

Kursy i szkolenia