O mnie...

ja i Karmel

     Cześć. Nazywam się Tomek i jestem certyfikowanym opiekunem zwierząt COAPE oraz absolwentem szkoły dla trenerów i behawiorystów „Wojtków Szkolenia” gdzie zdobyłem kwalifikacje trenera oraz behawiorysty psów.

     Swoją wiedzę ciągle pogłębiam biorąc udział w różnych szkoleniach i seminariach. W pracy z psem kładę duży nacisk na zrozumienie emocji i mowy ciała psa, ponieważ jest to fundamentem dobrej relacji z opiekunem. W szkoleniu wykorzystuję tzw. pozytywne metody nauczania, nie używam kolczatek, łańcuszków zaciskowych ani innych form fizycznego karania psa. Pies powinien chcieć się nas słuchać, a nie bać 🙂 

    Problemy, którymi się zajmuję są bardzo różnorodne – agresja psów wobec ludzi i wobec innych psów, nadpobudliwość, wymuszanie, uporczywe szczekanie, ciągnięcie na smyczy, nieprzychodzenie na przywołanie, sikanie w domu, problemy separacyjne, obrona zasobów i wiele innych. Również zapraszam do kontaktu jeśli w Twoim życiu pojawił się szczeniak – na pewno masz masę pytań o tą mała kuleczkę. 

     Prywatnie jestem opiekunem Rysia. Ciągle węszącego pół beagle’a 🙂

Kursy i szkolenia