Przejdź do treści

Konsultacje

Konsultacja behawioralna

barking-1819740_1920

     Na konsultacji rozwiązujemy różne psie problemy. Od ciągnięcia na smyczy, poprzez ataki na inne psy i ludzi. Sikanie w domu, bronienie miski i zabawek, szczekanie na domofon, gości i wiele innych. Pierwsza konsultacja trwa ok. dwóch godzin, czasem więcej. Więc zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu. Na spotkaniu dobrze, gdyby byli wszyscy domownicy, którzy opiekują się psem, których dotyczy problem. Spotykamy się tam gdzie mieszka pies, lub w parku na spacerze jeśli zachowania niepożądane występują poza domem. Dobrze jest również nagrać psa i jego ekscesy, gdy będzie okazja, bez prowokowania specjalnie psa. 

     W trakcie spotkania przeprowadzam wywiad i idziemy na spacer, albo pracujemy z psem w domu. Po takiej obserwacji, ustalam ćwiczenia, działania mające pomóc psu. Przez miesiąc po spotkaniu masz moje wsparcie telefoniczne/mailowe.

  • Koszt pierwszego spotkania -180zł (ok 2h)
  • Kolejne spotkanie – 150zł 
  • Dojazd poza miasto +2 zł/km

Konsultacja szczeniaka

szkolenie szczeniaki

     Jeśli pojawił się u Ciebie w życiu właśnie szczeniak – to jest to usługa dla Ciebie. Rozmawiamy o tym, co robić by problemów było jak najmniej i żebyś wiedział/a jak sobie z nimi radzić, jeśli się pojawią.

    Na spotkaniu poruszymy kwestie nauki czystości, zabaw i czego uczyć malucha. Powiem Ci jak postępować w okresie socjalizacji tak, abyś wiedział/a jak poprowadzić szczeniaka by wyrósł na zrównoważonego psa.

  • Koszt spotkania – 180zł
  • Dojazd poza miasto +2 zł/km